Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Jak skutecznie zredukować bliznę?

Do minimalizowania blizn przy pomocy lasera z powodzeniem stosuje się system PIANO. Tego typu zabieg jest rekomendowany bo pomaga zredukować różne blizny. Efektywnie zmniejsza zmiany na skórze. Chroni także przed ich rozrostem. Jest rewelacyjnym sposobem pozbycia się zmian skórnych, bo tego typu zabieg wykonać możemy tuż po ich powstaniu.

Laserowe likwidowanie blizn i zmian skórnych

Minimalizowanie blizn laserem jest naprawdę skuteczne. Pozwala zminimalizować zmiany skórne zaraz, kiedy powstaną, jak również po dłuższym czasie. Po zabiegu ich gojenie się przebiega szybciej. Zabieg jest w stanie radzić sobie z różnymi rodzajami blizn, po zabiegach chirurgicznych i urazach. Laserowe redukowanie blizn i zmian skórnych w Vesunie w Krakowie przyniesie zadowalające rezultaty ,jeżeli planujesz pozbyć się świeżo powstałych blizn, blizn po zabiegach operacyjnych, po urazach, po cesarskim cięciu a także tych trudno gojących się.

Efekty redukowania blizn i zmian skórnych przy pomocy lasera

Tryb PIANO wykorzystuje bardzo długie wiązki światła. Pozwala to osiągnąć całkowity efekt szoku cieplnego na skórze właściwej. Działanie nie naraża skóry na jakiekolwiek urazy termiczne. Żeby uzyskać satysfakcjonujące efekty laserowego usuwania blizn i zmian skórnych powinno przeprowadzić go pięć razy. Między poszczególnymi zabiegami robi się przeważnie trzydziestodniowe przerwy. Poprawa dostrzegalna jest już po pierwszej sesji zabiegowej.

O co trzeba zadbać po redukowaniu blizn i zmian skórnych za pomocą lasera?

Laserowe likwidowanie blizn i zmian skórnych w krakowskiej klinice Vesuna związane jest z konsultacją z lekarzem. Odbywa się ona zarówno przed jak i po zabiegu. Podaje dokładne wytycznew jaki sposób dbać o swoją skórę. Są to jedynie niewymagające czynności. Chodzi o utrzymanie właściwego pH skóry.

Zalety laserowego usuwania blizn i zmian skórnych

Laserowe usuwanie blizn i zmian skórnych warto przeprowadzić tuż po urazie. Urządzenia wykorzystywane do takich zabiegów są bardzo dokładne i efektywne. Działają od wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu rezultaty kuracji są lepsze. Blizny likwidowane są stopniowo, dlatego też zabieg jest bardziej skuteczny. Ogrzanie skóry w czasie zabiegu skutkuje remodelingiem położonych głębiej struktur. Pełne wygojenie następuje po tygodniu. Cena zabiegu jest bardzo przystępna. Usunięcie pojedynczej blizny to koszt 100 złotych. Pakiety zabiegów są zazwyczaj tańsze. Minimalizować możemy małe, ale także większe zmiany.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami