Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

AQUAFILLING BODYLINE - popularny zabieg powiększania piersi

Na początku zmiana kształtu piersi związana była z operacją. Miało to dużo minusów. Kłopotliwy był np długi okres rekonwalescencji. Aktualnie zabieg wykonać można niechirurgicznie. Jędrność biustu poprawi zabieg AQUAFILLING BODYLINE. Zabieg jest bezinwazyjny oraz gwarantuje sprawny powrót do codziennych obowiązków.

Efekty zabiegu

AQUAFILLING BODYLINE to metoda, która ma sporo zalet i jest mniej wymagająca od operacji. Okres rekonwalescencji po zabiegu to tylko jeden dzień. Po tym okresie możesz bezpiecznie powrócić do codziennej aktywności ciesząc się nowymi piersiami. Pełne efekty są zauważalne po 14 dniach od zaaplikowania preparatu. Jest to nieinwazyjny sposób powiększania piersi. Po zabiegu poprawiony biust ma piękny wygląd, a sama procedura jest bardzo bezpieczna. Efekt jest z kolei długotrwały. Zmiana kształtu biustu trwa ok. półtorej godziny. Preparat nie pozostawia żadnych widocznych śladów.

W jakiej klinice wykonać zabieg?

AQUAFILLING BODYLINE to najbardziej polecany preparat do modelowania ciała. Z jego pomocą możesz ulepszyć jędrność i powiększyć biust. Preparat ma postać żelu, a składa się z soli fizjologicznej i poliamidu. Wprowadza się go do tkanek miękkich we wskazanym przez pacjenta obszarze. Do zabiegu używa się narzędzi jednorazowych, dzięki czemu ryzyko powikłań jest zredukowane. Przy procedury używa się znieczulenia miejscowego. Leki znieczulające dodaje się także do substancji, dla komfortu pacjenta. Cena zabiegu powiększania piersi w klinice Vesuna w Krakowie zależy od ilości aplikowanego preparatu – sto mililitrów to koszt 5500 zł.

Jak zachować się po zabiegu AQUAFILLING BODYLINE?

Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi 24h. Istnieje jednakże kilka kwestii, o których nie można zapominać. 3-4 doby od zabiegu AQUAFILLING BODYLINE nie należy myć biustu bieżącą wodą. Przez okres miesiąca poleca się noszenie modelujący stanik. Stronić trzeba również od ćwiczeń, angażujących piersi. Trzeba się także unikać wizyt w saunie i solarium. Zaraz po powiększeniu piersi nie poleca się spania na brzuchu.

Bezpieczeństwo

AQUAFILLING BODYLINE - zabieg wykonywany w Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna w Krakowie jest konsultowany z lekarzem. Pacjent powiadamiany jest o wszelakich zaleceniach, jak i o występujących przeciwwskazaniach. Warto je poznać zanim udamy się na zabieg powiększania biustu AQUAFILLING BODYLINE.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami