Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Obkurczanie pochwy - popularny zabieg intymny dla pań laserowy

Obkurczanie pochwy to popularny zabieg ginekologii estetycznej. To specjalizacja medycyny estetycznej, która ostatnimi czasy prężnie się rozwija. Zabieg obkurczania pochwy poleca się pacjentkom, chcącym skorygować kształt pochwy. To zabieg skierowany także do pacjentek cierpiących na VSR. Dolegliwość ta dotyczy pacjentek po porodzie naturalnym jak i tych przechodzących klimakterium.

Laserowe zwężanie pochwy - bezpieczna i skuteczna pomoc

Zabieg laserowego obkurczania pochwy wykonywany w krakowskiej klinice Vesuna jest w stu procentach bezpieczny. Wykonanie go nie stanowi ryzyka powikłań. Po zabiegu można natychmiast wrócić do codziennych obowiązków. Tego typu zabieg w Vesunie w Krakowie wykonują tylko i wyłącznie wykwalifikowani lekarze. Ich obowiązkiem jest przedstawienie wszelkich wiadomości dotyczących zabiegu. Taka metoda jest zupełnie nieinwazyjna.

Obkurczanie pochwy - jakie przynosi efekty?

Mięśnie pochwy zostają obkurczone dzięki czemu produkowane są nowe włókna kolagenowe. Konsekwencją jest zwiększenie elastyczności błony śluzowej pochwy oraz jej ujędrnienie. Po zakończeniu zabiegu obkurczania pochwy pani może natychmiast powrócić do codziennej aktywności. Dzięki zabiegowi laserowego zwężania pochwy pozbędziemy się uporczywej dolegliwości. Zmienia on także wygląd okolic intymnych i ma pozytywne działanie na pożycie intymne. Tak samo istotne jest to, że ma on pozytywny wpływ na poprawę samooceny kobiet.

Przebieg zabiegu

EXILIS ELLITE INTYMA to urządzenie do wykonywania zabiegów poprawy wyglądu okolic intymnych. Jest on rewolucyjny, bo znacznie rożni się od wcześniej stosowanych sposobów, które były chirurgiczne. Wiązały się one z pewnym ryzykiem i okresem rekonwalescencji. Po zabiegu kobieta jest w stanie powrócić do codziennych obowiązków. zapłacimy około czterystu złotych. W pierwszej kolejności warto porozmawiać ze specjalistą.

Zabieg obkurczania pochwy - jakie zalety?

Choć zabiegi obejmujące miejsca intymne nadal są dla niektórych ciężkim tematem, nie należy zapominać, że dobrze rozbudowująca się dziedzina medycyny. Zabiegi ginekologii estetycznej skierowane są do pań, chcącym pozbyć się uciążliwych problemów, na przykład VRS. Pacjentki widzą ulepszenie pożycia intymnego, a także lepszą samoocenę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami