Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laserowy bezoperacyjny lifting twarzy

Widoczne zmarszczki są problemem każdego z nas. Przeważnie staramy się ich pozbyć przez używanie maści przeciwzmarszczkowych, jednak metody te bywają bezskuteczne. Na szczęście można pozbyć się zmarszczek dzięki nieoperacyjnego liftingowi. Dla dobrego efektu nie musisz już decydować na zabieg operacyjny.

Jak przebiega laserowy lifting twarzy?

Laserowy lifting skóry twarzy to zabieg służący wygładzeniu twarzy. Usuwa zarówno zmarszczki jak i tkankę tłuszczową. Laserowe likwidowanie zmarszczek jest idealną alternatywą dla zabiegów przy pomocy skalpela, które jakiś czas temu były jedynym rozwiązaniem. Podczas tego zabiegu stosowany jest system EXILIS ELITE. Urządzenie to stosuje technologie Colagen Refill Technology, która stymuluje włókna kolagenowe. Skóra twarzy staje się bardziej napięta, natomiast zmarszczki są wygładzone. Zabieg powinniśmy przeprowadzić 4-6 razy.

Laserowe likwidowanie zmarszczek - naprawdę warto

Metoda ta jest w pełni niechirurgiczna. Zabieg jest bezbolesny. Zabieg wykonuje się bez pomocy skalpela, na czym nasza skóra korzysta. Lifting twarzy to najszybsza metoda, by osiągnąć efekt młodszej skóry twarzy. Efekty wygładzania są od razu widoczne. Ponadto utrzymują się one naprawdę długo. Zabieg w krakowskiej klinice Vesuna kosztuje czterysta złotych.

Efekty laserowego liftingu skóry twarzy

Laserowe likwidowanie zmarszczek z zastosowaniem najnowszych urządzeń w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie przyczynia się do tego, że skóra twarzy staje się bardziej napięta. Redukuje oznaki starzenia się skóry występujące na jakimkolwiek obszarze twarzy. Laserowe usuwanie zmarszczek pozwoli uzyskać piękny wygląd. Efekty widoczne są właściwie natychmiast. Dzięki temu zabiegowi poczujesz się młodziej oraz pociągająco.

Kiedy powinnaś zdecydować się na likwidowanie zmarszczek za pomocą lasera

Usuwanie bruzd laserem zaleca się osobom, które zaobserwowały zmarszczki, a chcą je usunąć. Dodatkowo jest on w stanie zmniejszyć problem wiotkiej skóry. Laserowe likwidowanie zmarszczek zaleca się ludziom, którzy nie chcą zabiegów z użyciem skalpela.

Bezpieczeństwo

Jeśli chcesz zapisać się na likwidowanie zmarszczek za pomocą lasera, zapisz się na rozmowę z wykwalifikowanym lekarzem. Udzieli Ci niezbędnych informacji oraz powiadomi o przeciwwskazaniach. Zabieg laserowego usuwania zmarszczek w krakowskiej Vesunie jest wykonywany z zachowaniem wszelakich zasad bezpieczeństwa. Usuwanie zmarszczek za pomocą lasera nie może być wykonywany gdy kobieta jest w ciąży. Wykluczają z niego również choroby serca, stany gorączkowe lub zapalne, nowotwory, otwarte rany, trądzik jak również metalowe implanty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami