Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Lifting powiek laserem

Laserowy lifting powiek w Vesunie w Krakowie przeprowadza się laserami: Er:YAG SPECTRO SP oraz DUALIS SP. Laserowy lifting powiek polega na odparowywaniu powierzchniowych warstw naskórka i ogrzewaniu głębokich warstw skóry. Dzięki takiemu działaniu dochodzi do złuszczania się naskórka, jak również do regeneracji włókiem kolagenowych. Do laserowego liftingu powiek używa się specjalnych zabezpieczeń na oczy, co powoduje, że jest on zupełnie bezinwazyjny. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, poleca się wykonanie zabiegu powtórnie. W krakowskiej Vesunie lifting powiek wykonywany jest przez lekarza

Lifting powiek - jakie efekty?

Lifting powiek ma na celu głównie zredukowanie bruzd na powiekach. Zwiększa on też napięcie skóry. Efektywnie zmniejsza także tzw. kurze łapki. Zabieg ten zapewnia rezultat podobny do tego przy użyciu skalpela. Efekty widać po siedmiu dniach, jednakże pełna odnowa skóry trwa nawet kilka miesięcy.

Komu przyda się tego typu zabieg?

Lifting powiek przeprowadzany za pomocą lasera poleca się wszystkim, którzy chcą zlikwidować bruzdy. Rekomenduje się go również wszystkim, którzy wolą nie poddawać się terapii przy pomocy skalpela. Takich pacjentów jest wiele, ponieważ inwazyjny zabieg grozi powikłaniami. Lifting powiek pozwoli Ci osiągnąć wymarzony efekt bez pomocy chirurga. Na zabieg wydać trzeba 800zł. Możemy zdecydować się także na pakiet zabiegów w Vesunie w Krakowie. Przeciwwskazania do przeprowadzenia bezinwazyjnego liftingu są takie same jak przy pozostałych zabiegach laserowych. Nie zaleca się go pacjentkom w ciąży albo w okresie laktacji, biorącym pigułki zmniejszające krzepliwość krwi. Padaczka i cukrzyca również wykluczają pacjenta z zabiegu.

Zalety nieinwazyjnego liftingu

Nieoperacyjny lifting powiek efektywnie zastępuje różnorakie metody liftingu chirurgicznego. Wynikiem zabiegu laserowego jest usuwanie zmarszczek. Zabieg nie wymaga jakiejkolwiek rekonwalescencji. Nie wiąże się z powikłaniami. Pacjent dostaje ochronę na okolice oczu, dzięki czemu zabieg jest w stu procentach nieinwazyjny.

Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek oraz odmłodzić skórę, laserowy lifting wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom. Ta niechirurgiczna metoda sprawi, że odmłodniejesz. Poprawi Twój wygląd, lecz i samoocenę. Jest poza tym perfekcyjną alternatywą dla zabiegów z użyciem skalpela. Pytania? Skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy z chęcią wytłumaczą na czym polega zabieg.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami