Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laseroterapia w leczeniu grzybicy skóry

Grzybica skóry to ogromnie dokuczliwa przypadłość, dotykająca ludzi w różnym wieku. Na grzybicę zachorować możemy pojawiając się w konkretnych pomieszczeniach. Są to kąpieliska, fitness kluby a także publiczne łaźnie. Grzyby rozprzestrzeniają się w ciepłych i zwilgotniałych miejscach. Wynika to z problemu z utrzymaniem czystości. Niebezpieczeństwo zarażenia drobnoustrojami jest wyższe kiedy organizm jest osłabiony, przeziębiony. Innymi czynnikami są życie w ciągłym napięciu, zmęczenie, zmiany hormonalne. Jeśli problemy już się rozpoczęły, grzybicą łatwo zarazić się ponownie. Pragniesz pozbyć się powracającego i męczącego problemu? Dobrym wyborem będzie leczenie grzybicy laserem.

Przebieg leczenia grzybicy skóry

W Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie do wykonywania takich zabiegów stosuje się lasery najwyższej jakości. Usuwanie grzybicy nie jest dzięki temu problemem. Zabieg ten polega na naświetlaniu powierzchni, na których uwidocznił się problem. Cena zależna jest od liczby zarażonych miejsc. Cena laserowego leczenia grzybicy paznokci rozpoczyna się od stu złotych. Dokładną cenę leczenia ustala się na ogół z dermatologiem. Zaleca się kilkukrotne wykonanie zabiegu dla otrzymania optymalnego rezultatu. Leczenie grzybicy laserem zaczyna się od czterech serii zabiegów, które przeprowadzane są przez 4 kolejne tygodnie. Poza tym leczenie laserowe powtarza się co 3 miesiące.

Dlaczego warto zdecydować się na laserowe leczenie grzybicy skóry i paznokci?

Laserowe usuwanie grzybicy paznokci to zabieg nieoperacyjny. Leczenie przebiega bezboleśnie i bezpiecznie, co jest jego ogromną zaletą. Leczenie grzybicy skóry laserowo jest niesamowicie efektywne. Leczenie grzybicy z zastosowaniem lasera ma takie plusy jak większa skuteczność oraz trwałe efekty. Laserowe usuwanie grzybicy paznokci nie wiąże się z jakimikolwiek efektami ubocznymi.

FOTONA - bezpieczne i nowoczesne

W Vesunie w Krakowie do leczenia grzybicy skóry wykorzystuje się wysokiej jakości sprzęt FOTONA. Laser ten jest liderem pośród innowacyjnych systemów laserowych na świecie. Jest on niezwykle dokładny. Zabieg jest również w stu procentach bezinwazyjny. Lasery starszej generacji mają kłopoty z wolnymi zmianami mocy lasera.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami