Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Ginekologia estetyczna dlaczego warto?

Zabiegi ginekologii estetycznej kieruje się do wielu kobiet. Dzięki nim pozbyć można się schorzeń, mających wpływ na pożycie seksualne oraz pewność siebie. Utrudnienia te mogą wynikać z różnych powodów. Kłopoty z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu moczowo-płciowego czy Zespół Rozluźnienia Pochwy mogą pojawić się po porodzie oraz w czasie menopauzy. Ginekologia estetyczna kieruje swoje działania również do pacjentek, które chciałyby poprawić wygląd swojej strefy intymnej.

Ginekologia plastyczna - jakie miejsce wybrać na zabieg

Ginekologia estetyczna to prężnie rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej. Jej główne zadanie to korekta sfer intymnych. Intencją tego typu zabiegów jest nie tylko poprawa wyglądu, ale również poprawa samooceny. Przeprowadzamy tego typu zabiegi, w trosce o zdrowie i nastrój kobiet. Krakowska Vesuna zabiegach okolic intymnych.

Jaki zabieg wybrać?

Czasami po porodzie i w okresie przekwitania pacjentki dotyka rozluźnienie pochwy. Efektem może być obniżenie jakości życia. Takich dolegliwości można pozbyć się poddając się zabiegowi laserowemu. Zabieg, jakim jest obkurczanie pochwy jest stuprocentowo bezpieczny, czym różni się od innych metod leczenia. Sprzyja wyższej produkcji kolagenu, skutkuje zwiększonym napięciem mięśni pochwy. Zabieg jest bezinwazyjny.

Okolice intymne narażone są na różne odbarwienia. Na zmianę barwy wpływa opalanie na solarium, ciąża i zaburzenia hormonalne. Sposobem pozbycia się problemu jest rozjaśnianie okolic intymnych. Zabieg wybielania polega na naświetlaniu okolic intymnych promieniami lasera. Efektem jest rozjaśnienie, napięcie oraz odmłodzenie wybranych okolic. Takie zabiegi wykonywane w krakowskiej Vesunie są w pełni bezinwazyjne.

Dlaczego warto zdecydować się na pakiet

ELIS ELITE INTIMA to system którego używa się do przeprowadzania wykonywania zabiegów ginekologii estetycznej. Jest on przełomowym sposobem bezinwazyjnego ujędrniania oraz zmniejszania okolic intymnych a tym samym poprawy życia seksualnego. Seria sześciu zabiegów ujędrniania okolic intymnych w Vesunie to 2400 złotych. Możemy też zdecydować się na pojedynczy zabieg. Ceny zabiegów zaczynają się od 400 złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami