Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Skuteczna depilacja laserowa Palomar Vectus

Trwałe usuwanie włosów w krakowskiej Vesunie wykonuje się z zastosowaniem lasera Palomar Vectus. Został on uznany przez magazyn Cosmopolitan, a także posiada certyfikat Agencji Żywności i Leków. To doskonała metoda usunięcia niechcianych włosków. Jego fenomen to również możliwość działania na trudnych kolorach włosów. Urządzenie to zaopatrzono w specjalny detektor poziomu melaniny. Dzięki temu natychmiast dopasowuje się do konkretnych czynników.

Jak przeprowadza się zabieg?

By poddać się depilacji laserowej, wybrać powinno się obszar, z którego chcemy pozbyć się owłosienia. Moc urządzenia dopasowywana jest do konkretnej części ciała. Przed rozpoczęciem depilacji dokonywana jest analiza owłosienia i skóry pacjenta. Dzięki temu dopasowywane są właściwe parametry. Lekarz specjalista ustala typ włosa wysokiej jakości czytnikiem, badającym ilość melatoniny w skórze i wysyła tę liczbę do platformy. Laser Palomar Vectus eliminuje ryzyko oparzenia.

Depilacja laserem - jakie przynosi efekty?

Zabieg depilacji laserowej jest całkowicie bezinwazyjny. Poprzez działanie na powierzchni skóry nie zostaje uszkodzona struktura włosa. Tak depilacja daje zadowalające efekty. Dodatkowo nie wiąże się z żadnym bólem czy też ryzykiem. W przeciwieństwie do różnych sposobów redukowania owłosienia, nie narażamy się na żadne komplikacje. Zabieg z zastosowaniem Palomar Vectus pomaga pozbyć się nawet wszystkich włosków. By osiągnąć dobry efekt, zaleca się powtórzyć zabieg kilka razy. Jeżeli zainteresowani jesteśmy redukowaniem plam pigmentacyjnych na ogół wystarczy jeden zabieg.

Depilacja laserowa - które części ciała poddać możemy zabiegowi?

Przed rozpoczęciem zabiegu depilacji laserem określamy części ciała, z których usunięte ma być owłosienie. Laser wykonuje zabiegi na to: nogi, ramiona, szyja. Od danego obszaru zależne jest, co jaki czas powinniśmy powtarzać zabieg. Od części ciała uzależniony jest także koszt depilacji laserowej, która w krakowskiej Vesunie waha się już do sześciuset zł za jedną sesję. Depilacja laserem Palomar Vectus nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zanim zapiszesz się na zabieg

Decydując się na depilację laserową, nie zapominaj o przeciwwskazaniach. Lekarz specjalista zadaje kilkanaście pytań w celu uzyskania pewności, że można przeprowadzić dany zabieg. Osoba, decydująca się na zabieg nie może mieć jakichkolwiek problemów ze skórą, cukrzycą oraz padaczką. Nie należy zażywać leków, obniżających krzepliwość krwi albo leków fotouczulających. Zabieg odradza się też ciężarnym i karmiącym piersią.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami